UK    +44(0)7379 941 403
Whatsapp Mesaj     0541 305 63 50

Kabin Kiralama

Muhteşem güzellikteki Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Yunan Adalarındaki koylarını mavi yolculukla keşfedin.

Yatlarda bulunan ve sayısı 4 ile 12 arasında değişen kabinlerden birini kiralayarak eşsiz bir tatil yaşayabilirsiniz. Yatların kabinlerinde dilerseniz çift kişilik(double) yataklı dilerseniz de tekli(twin) iki yatak kapasiteli kabinleri tercih edebilirsiniz. Odalarda özel banyo, klima bulunmaktadır.

Bir çok ülkeden turistlerin de tercih ettikleri bu tatil şekli büyük ilgi görmektedir. Yat kabini kiralama seyahatinizde farklı kültürdeki insanlarla tanışma imkanı bulabilir veya da dilediğiniz gibi kendinizle baş başa kalabilirsiniz.

Yat kabin kiralama fiyatları normal zamanda ödemiş olduğunuz tatil bütçenizden farksızdır. Bu tatilin farkı eğlencesi, dinlenmesi, keşfetmesi ve gezmesi bol olmasıdır. Kabin kiralama fiyatlarına tam pansiyon yani kahvaltınız, öğle yemeğiniz, çay saati atıştırmalıklarınız ve akşam yemeğiniz dahildir.

Beklediğiniz tatilden fazlası için mavi yolculuk seyahatini keşfedin.

Genel koşulları ve içeriği sayfanın alt bölümünde bulabilirsiniz.

Mavi Tur Rotaları

Kabin Kiralama İçeriği ve Genel Koşullar

Teknelere giriş 1.gün saat 15:30′ dan itibarendir ve servis akşam yemeği ile başlar.

Teknelerden çıkış son gün kahvaltıdan sonra 10.30′a kadardır.

İlk ve son gün transfer günleri olduğundan limanda geceleme yapılır.

  • Kaptan ve mürettebatımız; günlük hareket zamanlarını ve yemek saatlerini yolcuların genel isteğine göre düzenlerler.

  • Kaptanımız; hava koşullarına göre konuklarımızın güvenliği ve rahatlığı için rotada değişiklikler yapabilir.

  • Konuklarımızın, dışardan tekneye içecek getirmelerine müsaade edilmemektedir.

  • Alkollü, alkolsüz içecekler, içme suyu; bedeli karşılığında yat barından temin edilir. İçecek ücretleri tur sonunda ödenir.

  • Teknelerimizde her sabah konuklarımız kahvaltılarını yaparlarken rutin olan kabin / wc temizliği yapılır. Hafta ortasında ise genel bir temizlik yapılır.

  • Özel bir durum söz konusu olmadıkça nevresim takımları haftalık olarak kullanılır değiştirilmez.

Örnek Yemek Menüsü

Kahvaltı

7 öğün sabit olarak; 2 çeşit Reçel, Bal, Tereyağı, Yeşil Zeytin, Siyah Zeytin, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Yumurta, Salatalık, Domates, Meyve, Süt, Limitsiz Çay ve Kahve.

Öğle Yemeği

6 öğün farklı olarak; Sebzeli Tavuk, Taze Fasulye, Patlıcan Musakka, Biber Dolması, Karnıyarık, Fırında Makarna, Pirinç Pilavı, Bulgur Pilavı, Makarna çeşitleri, Salata çeşitleri, Yoğurtlu kızartma, Cacık, Komposto, Meyve.


Çay Saati

7 öğün farklı olarak; Limitsiz Çay ve Kahve. Bisküvi ve Kek çeşitleri, Sigara Böreği.

Akşam Yemeği

7 öğün farklı olarak; Balık Izgara, Balık Tava, Izgara Köfte, Tavuk, Et Sote, Hindi Fileto, Fırında Tavuk, Mantar Sote, Salata çeşitleri, Pirinç Pilavı, Bulgur Pilavı, Makarna çeşitleri, Barbunya Pilaki, Patates Püre, Yoğurtlu Semizotu, Piyaz, Karışık Kızartma, Cacık, Garnitür, Tatlı, Meyve